Nastepna Aquafun Tour

See you soon!

Verano 2021

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Aquafun Tour Mallorca Can Picafort!


GDZIE ZNAJDUJE SIE CEL WYPRAWY?

Playa de Alcanada! Platja des Coll Baix!

Playa Alcanada to niewielki odcinek plaży w miasteczku Alcúdia. Znana jest ze swojej małej wyspy "Isla de Alcanada" z latarnią morską "Faro de Alcanada". Popularny krajobraz z pocztówek.

 

"Platja des Coll Baix" (niska przełęcz) to żwirowa plaża o długości 220 m oraz szerokości 50 m. Znajduje się wśród nienaruszonej przyrody. Obramowana spadzistymi klifami pośrodku samotnej zatoki. Mało kto wie o jej istnieniu. Polecamy! 


KTO NAS TAM ZAWOZI?

Delfin Negro

Statek "Delfin Negro" posiada pokład słoneczny oraz zadaszony. Na dziobie znajduje się mostek a na rufie mała zjeżdżalnia. Na pokładzie zacienionym znajdują się 2 szklane okna w podłodze, przez które można spojrzeć aż 10 m w dół  morza.

 

Nowoczesne silniki, systemy nawigacyjne i urządzenia bezpieczeństwa zapewniają komfort w trakcie rejsu. 

Dla Aquafun Tour dekorujemy dla Ciebie statek, aby stworzyć przyjemną atmosferę. Udostępniamy parkiet taneczny i instalujemy nasz sprzęt muzyczny. Zimne napoje oraz bufet ze świeżymi owocami czekają na Ciebie. Jesteśmy gotowi na następną wyprawę!


KTO ORGANIZUJE TO WSZYSTKO?

Zaloga! Klub!

My, załoga to głównie uczniowie lub studenci, którzy po prostu kochają słońce, morze i pracę z turystami! Co roku szukamy nowych członków załogi. Młodych, komunikatywnych ludzi, którzy chcą połączyć pracę z urlopem oraz spędzić wspaniały czas na wyspie. 

Zainteresowany/a? To napisz do nas wiadomość! :) 

Nasz klub to "Pura Vida Club Nocturn"! Tam imprezujemy po każdym rejsie i wspólnie oglądamy zdjęcia z wycieczki. Nocturn to klub fajki wodnej. Znajdziesz tu świetne koktajle, dobrą Shisha, deephouse music, kicker, bilard, rzutki i relaksującą atmosferę!


JAKA MUZYKE GRAMY?

Deephouse! Mainstream!

Trasa rozpoczyna się od fajnej muzyki Deephouse, pasującej do zatok do których się wybieramy, aby wydobyć niesamowite wrażenie. Z czasem impreza jest napędzana i przechodzimy do aktualnych hitów / Mainstream! Goscimy u nas kilku DJ-ów na pokładzie, w tym DJ-ów z Majorki, którzy lubią wykładać sowj majorski styl muzyki.

Zdecydowanie nie puszczamy szlagrów!

Właśnie dlatego spotkaliśmy się w Can Picafort, a nie w Palma de Mallorca. ;-)


CO ZAWIERA OFERTA?

All inclusive! Cena!

Wszystkie napoje i owoce są wliczone w cenę! Mamy 3 różne rodzaje piwa, 4 różne rodzaje wina musującego, Sangria, poncz owocowy i napoje bezalkoholowe, takie jak: Cola, Fanta, Sprite, wodę mineralną oraz różnie soki owocowe.

Dla orzeźwienia oferujemy melony miodowe, arbuzy i ananasy. 

To wszystko jest all inclusive, co oznacza, że możesz pić i jeść ile chcesz.

 

Jesteśmy łącznie 3,5 godziny w rejsie. Zatrzymujemy się 2 razy, aby popływać w morzu. 

Podczas podróży wykonywane są zdjęcia, które będziemy oglądać z Tobą wieczorem w klubie Nocturn.

Zdejcia można pobrać również za darmo z naszej zamkniętej grupy na Facebooku. Prosimy o cierpliwość, jeśli zajmie nam to trochę więcej czasu.

 

Za całą wycieczkę zapłacisz u nas tylko 55 €, all inclusive.


GDZIE NAS SPOTKASZ?

Port Can Picafort!

Przystań jachtowa "Club Nautico Can Picafort" ma około 470 miejsc do cumowania. Można tu obejrzeć wiele pięknych łodzi i jachtów. 


Spotykamy się tuż przy wejściu do portu, przy stoisku biletowym Delfin Negro. Możesz również kliknąć na poniżej zaznaczone pole, aby zobaczyć dokładne położenie na mapie. 


Czekamy na Ciebie! 


GDZIE JESTESMY?

Mallorca, Hiszpania, Can Picafort

Jesteśmy na północno-wschodnim wybrzeżu pięknej wyspy Majorka. 

Miejscowość Can Picafort ma wiele do zaoferowania:

 

10-kilometrową, piaszczystą plażę , którą można dojść z Can Picafort do Alcúdii, restauracje, sklepiki przy samym morzu jak również przy promenadzie.

 

Mamy 2 kluby nocne w mieście, bar fajki wodnej, a w weekendy organizujemy bazar. 

 

W barach często odbywają się imprezy przy plaży. 

Informacje o imprezach znajdziesz poniżej.


Contact

Pura Vida Club Nocturn

Paseo Colon 145

07458 Ca’n Picafort

Islas Baleares

Mallorca

You can find your photos on our Facebook page.